Slider

Dobra książka

Dzisiaj krótka reklama książki dr Marcina Czepelaka z Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Książka nie jest o prawie budowlanym, ale o międzynarodowym prawie zobowiązań Unii Europejskiej.

Muszę jednak o niej napisać z dwóch powodów:

Po pierwsze książka została nagrodzona najwyższą nagrodą w V edycji Konkursu „Przeglądu Sądowego” na najbardziej przydatną książkę prawniczą w praktyce postępowań sądowych.

Po drugie dr Marcin Czepelak współpracuje z naszą kancelarią od samego początku jej istnienia.

Gratulacje Marcinie !

miedzynarodowe_prawo_zobowiazan_unii_europejskiej_czepelakJeszcze fragment informacji o nagrodzie ze strony wydawnictwa Lexisnexis:

„Zaszczytny tytuł oraz nagroda w wysokości 10 tys. zł. jednogłośną decyzją Sądu Konkursowego pod przewodnictwem SSN Stanisława Zabłockiego trafiła do autora książki „Międzynarodowe prawo zobowiązań Unii Europejskiej”. Autor – Marcin Czepelak – został doceniony przede wszystkim za odwagę przejawiającą się w podjęciu trudnego tematu oraz umiejętność opisania tej skomplikowanej  materii w sposób przystępny i zrozumiały. Członkowie Sądu Konkursowego podkreślili przydatność książki w praktyce wszelkiego rodzaju postępowań sądowych, zwłaszcza w czasach, gdy rola prawa Unii Europejskiej w krajowym wymiarze sprawiedliwości będzie stale rosła.”

http://lexis.lexisnexis.pl/aktualnosci/na-rynku-prawniczym/wreczono-nagrody-laureatom-v-edycji-konkursu-przegladu-sadowego–kfCiqF

{ 3 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Arkadiusz Kwiecień 12, 2014 o 22:37

Chętnie kupię tę pozycję.
Nie dlatego, że mnie to szczególnie interesuje. Nie.
Nie dlatego, że jestem pasjonatem prawa UE. Nie

Dlaczego?
Pamiętam, jeszcze z nieodległych czasów studenckich zajęcia z p. dr. Marcinem Czepelakiem. Warto było przyjść na uczelnie, tylko po to, by być na Jego zajęciach.
Właśnie przez szacunek dla wiedzy, umiejętności jej przekazywania oraz dla osobowości samego autora, książka będzie moją własnością.

Serdecznie gratuluję !

Odpowiedz

Damian Buniak Kwiecień 14, 2014 o 08:27

Ja ją nabyłem z uwagi na to, że książka jest pisana nie tylko przez teoretyka prawa, ale przede wszystkim świetnego prawnika praktyka.

Odpowiedz

prawnik Maj 18, 2014 o 19:20

Bardzo przydatna książka. Z pewnością skorzysta z niej wiele osób 🙂

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: